درباره ما

ارائه جنس با کیفیت و طراحی روز دنیا به مشتریان، همواره هدف اصلی مجموعه " ژست " بوده است.

گروه پوشاک ژست از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه ی پوشاک آقایان آغاز کرده، برند ” ژست ” با افتخار محصول تولید کنندگان ایرانی بوده که با همکاری طراحان ایتالیایی و ترکیه ای توانست در طول این سال ها نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.
ارائه جنس با کیفیت و طراحی روز دنیا به مشتریان، همواره هدف اصلی مجموعه ” ژست ” بوده است.

یکی از برتری های برند ” ژست ” تامین پوشاک برای تمام سنین و سلایق می باشد که این امر بصورت تولید پوشاک اسپرت و کلاسیک میسر شده است.
برند ” ژست ” همیشه درکارهای نو پیش قدم بوده است و اهداف بزرگی را دنبال می کند تا بتواند به عنوان یک برند معتبر، رضایت مشتریان خود را جلب کرده و همواره بهترین ها را برای آن ها فراهم کند.

ویژگی محصولات

برند ” ژست ” در تولید پوشاک از الیاف طبیعی استفاده می کند تا احساس راحتی و آرامش را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورد. تنوع و کیفیت محصولات در زمینه پوشاک اسپرت و همچنین پوشاک کلاسیک برند ” ژست ” را منحصر به فرد کرده.

برند " ژست " در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.

معرفی برند ها

برند ” ژست ” پیراهن های کلاسیک و اسپرت، شلوار کلاسیک و اسپرت خود را در کارخانه ی خود و با تکنولوژی روز دنیا و پارچه های ایتالیا و ترکیه با نام تجاری ” ژست ” تولید می کند.

اعطای نمایندگی

برند ” ژست ” به متقاضیان سراسر کشور با شرایط ویژه نمایندگی اعطا می کند. برای اخذ نمایندگی با شماره مدیریت تماس حاصل شود. ۰۹۱۲۲۲۸۱۱۵۱